Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

The Grand Tour S03E10 - The Youth Vote [VYDÁNO]

upraveno 17. březen 2019 v Titulky
Nejlepší Hot Hatch pro mladé
 • Volkswagen Polo GTI / Ford Fiesta ST / Toyota Yaris GRMN
 • Ferrari Testarossa / Lamborghini Countach
O překlad se stará TGTT - Top Gear Translation Team
 • Anglické titulky: ano
 • verze: QOQ
 • Překlad: 100 %
 • Korektura: 100 %
 • Časování: 100 %
 • Očekávané datum vydání: 17. března 2019
 • Download: http://topgear.sovicka.net

Komentáře

 • upraveno 16. březen 2019
  Ferrari Testarossa

  Ferrari Testarossa je sportovní automobil vyráběný firmou Ferrari v letech 1984 až 1996. Automobil byl představen v roce 1984 na pařížském autosalonu. Název Testarossa, který byl používán pro exkluzivní vysokovýkonné vozy pro nejbohatší zájemce, byl použit proto, že hlavy válců jsou lakovány červeně. Výroba probíhala až do roku 1996 a zahrnovala i modely 512 TR a 512 M. Celkem bylo vyrobeno asi 5 648 kusů. Design je dílem Pininfariny. Vychází ze studie Wing-Car (Křídlo vůz), která má svůj původ ve Formuli 1, kde byl tento prvek později zakázán. Šířka auta je téměř 2 metry. Chladiče jsou umístěny vzadu na bocích auta. Obrovské chladicí otvory jsou opatřeny žebry, které tento vůz proslavily. Vůz se také v bílé barvě objevil v seriálu Miami Vice.


  Lamborghini Countach

  Lamborghini_Countach je sportovní automobil vyráběný italskou automobilkou Lamborghini v letech 1974 až 1990. Countach byl následníkem Lamborghini Miura a předchůdcem vozů Lamborghini Diablo. Studie vozu s označením LP500 byla představena začátkem března 1971 na ženevském autosalonu, v té době se jednalo o kupé vysoce futuristických tvarů. Původně nebylo počítáno se sériovou výrobou. Po úspěchu studie na autosalonu však vedení automobilky rozhodlo o vývoji nového vozu na bázi modelu LP500. Objem původního vidlicového dvanáctiválce byl v sériovém modelu snížen z pěti na čtyři litry. Označení LP pochází z italského Longitudionale Posteriore, což označuje polohu motoru, uloženého podélně vzadu. První vůz byl zákazníkovi dodán 11. dubna 1974. Menšími úpravami prošla také karoserie. Vozy se prodávaly pod názvem Countach, což znamená v piemontském dialektu „div“ (výraz je však používán piemontskými muži jako výraz obdivu při spatření krásné ženy).

  V roce 1985 následovala verze Lamborghini Countach LP5000S Quattrovalvole (krátce Countach LP5000S QV) s motorem 5 167 cm³ a čtyřmi ventily na válec (z italštiny Quattro: čtyři; Valvole: ventil). Dosahoval výkonu 455 koní, čímž předstihl svého nejbližšího konkurenta - vůz Ferrari Testarossa. Posledním vyráběným modelem řady Countach byl v letech 1988 až 1990 Lamborghini Countach 25 Anniversary, jubilejní typ k pětadvacátému výročí firmy Automobili Lamborghini. Countach měl mimořádně širokou karoserii, těsnou kabinu a velice malý zavazadlový prostor. To však bylo nutnou daní za použitý motor V12 s obrovským výkonem. Vozy měly ale dokonalé rozložení hmotnosti.


  Gordon Gekko

  Gordon Gekko je fiktivní postava, hlavní antagonista filmů Wall Street a Wall Street: Peníze nikdy nespí. Ztvárnil ho Michael Douglas, který za svůj výkon získal Oscara. Postavu vytvořil scenárista Stanley Weiser a režisér filmu Oliver Stone. Je inspirována dvěma skutečnými osobnostmi, první z nich je Ivan Boesky a druhý je Carl Icahn.

  V roce 2003 ho zařadila AFI na 24. příčku v seznamu největších filmových "zloduchů" všech dob. V roce 2008 byl Gordon Gekko zařazen na 4. příčku v seznamu nejbohatších filmových postav časopisem Forbes • Miami Vice

  Miami Vice je americký televizní seriál z kriminálního prostředí, jehož autorem je Anthony Yerkovich. Hlavní role v seriálu, který stanice NBC vysílala v letech 1985 až 1989, představovali Don Johnson (detektiv Sonny Crockett) a Philip Michael Thomas (detektiv Ricardo Tubbs). V dalších rolích se zde představovali například John Diehl, Michael Talbott a Saundra Santiago; v menších epizodních rolích pak hráli známá osobnosti, jako například Miles Davis, Leonard Cohen či Frank Zappa. Autorem znělky k seriálu byl Jan Hammer. Producentem seriálu byl Michael Mann, který v roce 2006 natočil také filmovou adaptaci seriálu.


  O. J. Simpson

  Orenthal James „O. J.“ Simpson (* 9. července 1947), zvaný The Juice, je bývalý hráč amerického fotbalu, bývalý herec a usvědčený zločinec.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/O._J._Simpson


  Princ Philip, vévoda z Edinburghu (*1921)

  Jeho královská Výsost vévoda z Edinburghu (narozen jako Princ Philip řecký a dánský (* 10. června 1921 Villa Mon Repos Korfu)) je manžel britské královny Alžběty II.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Princ_Philip,_vévoda_z_Edinburghu
 • upraveno 16. březen 2019
  Upovídaná ulice:

  Lidská stonožka

  Naštěstí jsem to neviděl, ale podle toho, co jsem četl a slyšel od lídí, co viděli, je to dost nechutný horor....
 • upraveno 16. březen 2019
  Dignitas

  Dignitas (latinsky důstojnost) je švýcarská organizace zajišťující asistovanou sebevraždu.

 • prick - samozřejmě není bodák ani osten, ale..... B)
 • upraveno 17. březen 2019
  Díky za titulky

  Jinak jsem našel pár zajímavostí ohledně tohoto dílu

  Unboxing James May video https://youtu.be/0qBqvfH2YY4
  Fotografie od Jeremyho
  https://instagram.com/p/BqpupIDgr17/
  Richard stunt videa https://www.youtube.com/channel/UClYeUs7tYUkUapHkUy9a_pg
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.