The Grand Tour S02E01 - "Past, Present or Future" [VYDÁNO]

upraveno 14. prosinec 2017 v Titulky

O překlad se stará TGTT - Top Gear Translation Team <3

• Anglické titulky: ANO
  • Verze: strife / sigma
  • Překlad: 100%
  • Korektura: 100%
  • Časování: 100%

Očekávané datum vydání: Pondělí 11.12.2017 9:30

Titulky:

http://topgear.sovicka.net

Překladatelé se prosím hlaste v sekci Aktuální překlady, díky :)

Komentáře

• Už se nemohu dočkat, těšil jsem se na novou sérii jako malé dítě když už ten Top Gear není to pravý.
  • Tomi93 napsal(a):

Už se nemohu dočkat, těšil jsem se na novou sérii jako malé dítě když už ten Top Gear není to pravý.

Ale je to koukatelné pořád i s novou osádkou.
  • :D už se těším :dizzy:
  • Pro mě Vánoce začali 8.12 B) , už se těším na titulky.
  • Pánové, chtěla bych umět anglicky tak, abych si to mohla pustit bez titulků... Ale neumím, takže čekám a spoléhám na vás ;-)
  • Všem čekajícím se omlouvám, tento víkend jsem brzda já. Reálný odhad vydání: během pondělí, podle korekce a přečasů.
  • To neee :disappointed: jsem se už těšil na super nedělní večer :D tak vhod budu muset stáhnout u konkurence

• já pořád tak nějak doufám, že se to tady nějak zázračně v noci objeví :smile: no a když ne, tak si aspoň zítra spravím chuť po práci a školení :neutral:
  • nechana napsal(a):

škoda, a víte že podle očekávanýho data vydání mají být titulky už měsíc venku :D

Taky sem si chtěl rýpnout, že už maj měsíc zpoždění, ale neměl jsem schválenej účet :D
  • Čau pro jakou verzi budou titulky?at vím co nachystat.dík překladu zdar
  • Už jsou na ulož.to
  • přesně tak jsou na ulož tu a stačí je nahrát do online přehrávače :) vím že někdo u toho překládání nebude sedět celý den v kuse, ale nadruhou stranu dřív to měli kluci natitulkované doslova za 2 hodiny
  • Jo, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že je rozdíl jak se můžeš / chceš "něčemu" věnovat když jsi třeba studentem VŠ nebo již máš zaměstnání / manželku / děti...
  • já to asi do zítřka hold vydržím a počkám si na kvalitu
  • Wuzz napsal(a):

Čau pro jakou verzi budou titulky?at vím co nachystat.dík překladu zdar

nahoře je to napsaný : strife
  • Tak dokoukáno a musím říct že super!! Trio se zas vrací do starých kolejí a je to příjemná změna od starého topgearu, kde snad byly lepší jen speciály, ale nechám se překvapit jestli to něco trumfne.
  • Bude precas na 1080p amazon webrip ?
  • tak verze 1080p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-SiGMA je totožná se strife, jinou jsem zatím neobjevil
  • Jo dik, jsem si neuvedomil ze to nedavaji v TV takze to ma jen webripy
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.